Loading... Please wait...

Our Newsletter


B - Homemade Fudge

  • Image 1
Price:
$16.50
Rating:
Gift Wrapping:
Options available


Product Description

Our Homemade Fudge is mouth-watering! You get 1 1/2 pounds of fudge for the price of 1 pound!  Just choose 1 or 2 of our most popular flavors!

*Due to our scorching Texas heat, we will not be able to ship fudge during warmer months.


Find Similar Products by Category


Write your own product review

Product Reviews

  1. Absolutely delicious! 5 Star Review

    Posted by on 24th May 2011

    My family and I stopped by the store in Schulenburg on our way home from a family road trip, and picked up a pound and a half of their fudge. We got a 1/4 of just about every flavor they make! ABSOLUTELY DELICIOUS! (all flavors!) My favorite was the chewy praline...its a MUST try! We also bought the caramel glazed pecans, SO YUMMY! Haven't ordered online (yet) but I plan to SOON!



Add to Wish List

Click the button below to add the B - Homemade Fudge to your wish list.

You Recently Viewed...